Do jogi

Joga to dyscyplina wywodząca się z indyjskiej filozofii, której celem jest łączenie umysłu i ciała poprzez trening fizyczny i medytację. Pozycje, które wykonuje się podczas treningu jogi, nierzadko wymagają niezwykłej gibkości ciała i doskonałego wytrenowania. Zanim osiągniemy taką elastyczność, mamy do pomocy akcesoria do jogi, dzięki którym możemy wchodzić w pełną pozycję i prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Narzędzia, które pomogą w treningu jogi, to mata, kostka czy pas do jogi.

Aktywne filtry

Akcesoria do jogi zaangażują Twoje ciało 

Akcesoria do jogi pozwolą Ci odpowiednio ułożyć ciało gdy wchodzisz w pozycję. Pomimo Twojego stanu zawansowania i spiętych mięśni jesteś wstanie wykonywać wiele różnych pozycji. Pełna świadomość i dokładność ruchów da możliwość na osiągnięcie niezwykłych profitów z wykonywanych ćwiczeń. Z jogą kojarzymy takie akcesoria jak: wałki (bolstery), klocki, pasy, taśmy do jogi oraz maty. Akcesoriów tych może być o wiele więcej, jeśli tylko jesteśmy wstanie wykorzystać wyobraźnię i znaleźć możliwość zaangażowania innych przedmiotów do pomocy. 

Wyeliminuj ryzyko urazów

Z akcesoriami do jogi nauczysz się świadomie zaangażować swoje ciało w wykonywanie ćwiczeń. Dzięki temu wyeliminujesz ryzyko kontuzji i nieprzyjemnych urazów, co jest ważne dla Twojego zdrowia. Oprócz tego możesz skupić się na dokładności ćwiczeń i odpowiednim oddechu. Akcesoria do jogi dają możliwość wzmocnienia ciała, zapobiegając przeciążeniom stawów, mięśni i kręgosłupa. Ponadto ograniczają ilość powstałych obtarć, odcisków i pozwalają rozluźnić mięśnie.

Jakie akcesoria do jogi wybrać?

Nasz sklep z akcesoriami do jogi oferuje szeroką gamę popularnych produktów, wykonanych z najwyższej jakości sprawdzonych materiałów. Mata do jogi zapewni miękkie podłoże, dzięki czemu trening będzie o wiele bardziej wygodny i bezpieczny niż ma to miejsce na twardej podłodze. Klocki do jogi będą odpowiedne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Dla jednych służą one do podpórki, dla drugich pozwolą na pełniejsze wykorzystanie możliwości.