Rękawice przyrządowe na worek bokserski MASTERS | Sportemo
  • -15%
Rękawice przyrządowe na worek bokserski MASTERS
search
  • Rękawice przyrządowe na worek bokserski MASTERS

Rękawice przyrządowe na worek bokserski MASTERS

55,00 zł
46,75 zł Zniżka 15%
Brutto

  • Gwarancja jakości. Tylko markowe produkty gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Obowiązkowo udzielamy gwarancji na każdy zakupiony przez Ciebie produkt w naszym sklepie. Więcej informacji w opisie produktu

  • Gwarancja zwrotu. Każdy zamówiony produkt w naszym sklepie możesz zwrócić lub wymienić na inny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki od kuriera.

Rękawice przyrządowe na worek bokserski MASTERS 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Nie wiesz jakie wybrać rękawice do worka bokserskiego? Sprawdź Mastersy!

Rękawice na worek bokserski mają całkowicie inną budowę i strukturę niż standardowe rękawice bokserskie. Prezentowane tutaj Mastersy są przeznaczone do treningu na worku bokserskim i innych przyrządach. Wykonane są ze wzmocnionej skóry ekologicznej, pozyskanej w wyniku procesu chemicznego. Dzięki temu skóra nie wymaga konserwacji, jest bardziej odporna na wodę. Zaletą tych rękawic jest oczywiście niższa cena od jej odpowiedników ze skór naturalnych.

Jak trenować w rękawicach przyrządowych?

Rękawice te służą głównie do treningu na worku bokserskim. Są one dosyć lekkie, dlatego doskonale nadają się do treningów interwałowych, szybkościowych i wytrzymałościowych. Jednak poprzez ich budowę, ich zastosowanie może być różnorakie. Należy zwrócić uwagę, że poprzez luźny kciuk i niezbyt twarde wypełnienie, które jest charakterystyczne w tego typu rękawicach, mają one również właściwości chwytne. Dzięki temu bez ich zdejmowania można wykonywać serie łączone np.: trening na worku oraz trening na skakance, lub parterówkę. Oprócz tego, można w nich także wykonywać trening na gruszkach, platformach bokserskich, na workach aqua czy walkę z cieniem.

Właściwości rękawic Masters

  • Rękawice Masters na worek i przyrządy oferujemy w 3 rozmiarach M – L – XL. Żeby być pewnym, które rękawice wybrać, możesz sprawdzić rozmiar swojej dłoni w tabeli rozmiarów
  • Rękawice są w kolorze czarnym, przeszycie może różnić w zależności od rozmiaru. W rozmiarze L kolor przeszycia może być czarny, w XL – biały.
  • W części nadgarstkowej naszyte logo marki. Do tego przyrząd-ówki posiadają gumowy ściągacz, stabilizujący nacisk na nadgarstek i lepsze przyleganie.

10021 M
Nowy produkt

box-shadow: 0 0 10rem rgb(50 50 51 / 40%)