Wyjątkowa promocja na nieprzeceniony sprzęt bokserski Tylko do środy 20.01.2020 - do północy -20% z kodem: 2021

HMS

HMS to linia produktów sportowych przeznaczonych do treningu siłowego oraz fitness. Bogaty asortyment zdobył uznanie ćwiczących na całym świecie, dając możliwość budowania niepowtarzalnej formy fizycznej i niezwykłej sylwetki. Siłą napędową marki jest innowacyjne podejście, które w połączeniu z solidnym wykonaniem, daje w efekcie swoim odbiorcom bardzo praktyczny sprzęt do ćwiczeń w oparciu o nowoczesne rozwiązania

Aktywne filtry

Cichy rower stacjonarny magnetyczny HMS M9239

Cichy Rower Stacjonarny Magnetyczny HMS - M9239

Rower magnetyczny to cicha praca, dzięki czemu podczas treningu można obejrzeć film, lub posłuchać muzyki na tablecie lub smartfonie umieszczonym na specjalnym uchwycie przymocowanym do urządzenia fitness. 

Cena 725,00 zł Zobacz produkt
Produkt chwilowo niedostępny
Rower do ćwiczeń - magnetyczny HMS: M0410-i

Rower do ćwiczeń - magnetyczny HMS: M0410-i

Rower stacjonarny - treningowy z systemem ANDROID lub iOS, z możliwością wirtualnego podróżowania z Google Street View, który wyświetla obraz z poziomu ulicy. 9-stopniowa regulacja siedziska, sensory mierzące puls, elektroniczna zmiana obciążenia.

Cena 1 075,00 zł Zobacz produkt
Produkt chwilowo niedostępny
HMS GU05 Gumy Do Ćwiczeń

Gumy Do Ćwiczeń - Zestaw - HMS GU05

Gumy oporowe do ćwiczeń pośladków, pleców i innych partii ciała. Zestaw składa się z taśm o różnych zakresach oporu i grubości (1,8 kg - 39,5 kg).

Cena 124,90 zł Zobacz produkt
Produkt chwilowo niedostępny