Klatka Do Ćwiczeń

Wysyłka:
1 499,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 • Gwarancja jakości. Masz pewność, że wszystkie nasze produkty są wolne od wad. Bierzemy odpowiedzialność i udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

 • Gwarancja zwrotu. Każdy zamówiony produkt w naszym sklepie możesz zwrócić lub wymienić na inny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki od kuriera.

Klatka Do Ćwiczeń 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Wielofunkcyjna KLATKA RACK do ćwiczeń to kapitalne rozwiązanie dla domowej siłowni!

Klatka do ćwiczeń K-Sport to sprzęt niemal kompletny dla osób, które marzą o siłowni w swoim własnym domu. Niezaprzeczalną zaletą prezentowanej konstrukcji jest jej wszechstronność, która powoduje, że w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami takimi jak sztanga lub ławeczka, można wykonywać wiele różnych ćwiczeń i budować partie mięśniowe całego ciała.

Podciąganiem na drążku do ćwiczeń trenujesz partie pleców.

Klatka Rack wyposażona jest w DRĄŻEK DO PODCIĄGANIA, który służy do ćwiczeń pozwalających rozbudować mięśnie pleców oraz mięśnie proste brzucha. Szeroki rozstaw uchwytu powoduje, że ćwiczący ma również możliwość rozbudowania mięśni najszerszych grzbietu. Drążek przymocowany jest do konstrukcji 4 solidnymi śrubami a końcówki drążka posiadają gumowe nakładki, co powoduje, że chwyt jest mocniejszy i pewniejszy.

Ćwicz przysiady ze sztangą samemu z prętami asekuracyjnymi!

Konstrukcja klatki posiada bardzo praktyczne PRĘTY ASEKURACYJNE, które zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania przysiadów ze sztangą. Dzięki temu rozwiązaniu nie jest konieczna obecność osoby, która asekurowałaby ćwiczącego. Stalowe pręty są bardzo solidne, wytrzymują ciężar gwałtownie upuszczonej sztangi z dużym ciężarem, dzięki temu ćwiczący może wykonywać ćwiczenia na pełnym obciążeniu bez obaw.

Mocuj haki w takiej konfiguracji jakiej chcesz!

Haki na które odkłada się sztangę po zakończeniu powtórzenia, są mocowane w specjalnych otworach i zabezpieczane klamrą w celu unieruchomienia go pod ciężarem. W klatce zastosowano otwory, które pozwalają regulować pozycję wyjściową sztangi z której rozpoczniesz ćwiczenie. Za dodatkowy atut można uznać fakt, że haki można umiejscowić zarówno po zewnętrznej stronie, jak i wewnętrznej. Otwory służą także do zamontowania prętów asekuracyjnych.

Możliwości ćwiczeń, które daje klata rack.

Mając w swojej domowej siłowni klatkę do ćwiczeń – rack, w połączeniu ze sztangą oraz ławeczką do ćwiczeń, użytkownik może przeprowadzać treningi angażujące wiele partii mięśniowych.

Począwszy od:

Trening mięśni nóg i pośladków: można wykonywać ćwiczenia takie jak przysiady ze sztangą, wykroki w miejscu ze sztangą.

Trening mięśni klatki piersiowej: ćwiczyć można przy użyciu dodatkowo ławeczki i sztangi, na przykład wyciskanie sztangi na płasko – wtedy mocno angażują się dolne rejony klatki piersiowej, lub w ustawieniu pod kątem 15-30% stopni, wtedy ćwiczyć można górne aktony klatki piersowej.

Trening mięśni barków: można ćwiczyć wyciskając sztangę siedząc, ustawiając ławeczkę pod kątem 45-90 stopni. Najbardziej pracują wtedy mięśnie naramienne – środkowe.

Mięśnie pleców oraz brzuch: ćwiczy się za pomocą drążka do podciągania. Im szerzej chwycisz drążek tym bardziej pracował będzie mięsień najszerszy grzbietu. Z kolei mięśnie brzucha ćwiczymy na przykład podciągając nogi do klatki piersiowej.

Są to przykładowe ćwiczenia, które można wykonywać na prezentowanym produkcie. Klatka daje naprawdę wiele możliwości ćwiczeń, których konfiguracje można zmieniać w zależności od potrzeb oraz planu treningowego.

Właściwości i specyfikacja klatki do ćwiczeń. 

 • Waga konstrukcji: 40 kg.
 • Wysokość: 2,1 m.
 • Szerokość: 1,25 m.
 • Długość: 1,35 m.
 • Odległość między otworami: 10 cm.
 • Polska stal
 • Profil stali: 50 mm.
 • Lakier proszkowy.
 • Obciążenie maksymalne: 200 kg.
 • Śruby zasłaniane zaślepkami.
 • Odporność na korozję.

Solidność konstrukcji

Klatka do ćwiczeń stworzona jest z mocnej stali o profilu 50 mm. Dbałość o detale nadaje wyrazistego wyglądu, gumowe zakończenia wyrównują nacisk do podłoża a nakładki na śruby chronią użytkowników przed przypadkowymi obtarciami a także dodają przyjemnego dla oka wizualnego efektu. Na konstrukcję został nałożony lakier w technologii proszkowej.

K-Sport
KSSL025
Nowy produkt

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Klatka Do Ćwiczeń

Klatka Do Ćwiczeń - Klatka Rack z drążkiem do podciągania to idealny sprzęt do domowej siłowni, dzięki któremu można ćwiczyć wiele partii mięśni wykonując najróżniejsze ćwiczenia.

Napisz swoją opinię