search

Drążek Stacjonarny - Wolnostojący Do Podciągania I Dipów - 300 kg

429,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

  • Gwarancja jakości. Masz pewność, że wszystkie nasze produkty są wolne od wad. Bierzemy odpowiedzialność i udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

  • Gwarancja zwrotu. Każdy zamówiony produkt w naszym sklepie możesz zwrócić lub wymienić na inny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki od kuriera.

Drążek Stacjonarny - Wolnostojący Do Podciągania I Dipów - 300 kg 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Wolnostojący stacjonarny drążek do podciągania i dipów jest urządzeniem bardzo wygodnym, ale przede wszystkim bezpiecznym w użytkowaniu. Taki drążek doskonale nadaje się do wzmacniania mięśni ramion, pleców, klatki piersiowej oraz brzucha. 

Solidne i bezpieczne wykonanie drążka do dipów

Bazą drążka stacjonarnego przeznaczonego do dipów i podciągania jest niezwykle mocna i masywna rama, połączona poprzecznymi profilami. Taka konstrukcja przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i staranności wykonania sprawia,  że urządzenie jest nie tylko praktyczne w zastosowaniu, ale również i niezwykle bezpieczne w użytkowaniu.

W tym przypadku szerokość rurki drążka wynosi 120 cm, co w zdecydowanej większości przypadków stanowi najbardziej optymalną przestrzeń do wykonywania różnego rodzaju ćwiczeń. 

Najważniejsze parametry techniczne

Wolnostojący drążek stacjonarny przeznaczony do podciągania i dipów wykonany został z najlepszej jakości wysokogatunkowej stali. Konstrukcja drążka została pomalowana przy wykorzystaniu metody proszkowej co sprawia, że będzie zachowywał on swój estetyczny wygląd nawet wtedy, gdy będzie poddawany intensywnej eksploatacji.

Drążek wolnostojący do dipów i podciągania 300 kg

Dla zwiększenia stabilności urządzenia istnieje możliwość jego bezproblemowego przymocowania do podłoża. Ponadto drążek posiada dodatkowe uchwyty wspomagające wykonywanie pompek.

Uchwyty do wykonywania dipów posiadają bardzo płynną regulację, dzięki czemu można je idealnie dopasować do swoich potrzeb. Jest to element wyposażenia siłowni który łączy w sobie możliwości jakie daje zarówno drążek do podciągania montowany do ściany jak i drążek do podciągania z uchwytem na worek. 

W przypadku wolnostojącego drążka do podciągania i dipów duże znaczenie mają także następujące parametry techniczne: 

  • wymiary 1550-2420x1280x816 mm.
  • wytrzymałość nawet do 300 kg, 
  • regulacja wysokości co 10 cm.
  • profil drążka o wymiarach: 40x40x2,2mm oraz 35x35,x2mm
  • szerokość rurki: 1250 mm
  • uchwyty do pompek
  • mocowanie do podłoża
  • regulacja uchwytów do dipów (płynnie)
K-Sport
KSSL060/DIP