Drążek Rozporowy One Fitness - do futryn 62-100 cm
Rozporowy drążek do futryny o rozstawie 62-100 cm
search
  • Rozporowy drążek do futryny o rozstawie 62-100 cm

Drążek Rozporowy One Fitness - do futryn 62-100 cm

Wysyłka natychmiast
49,00 zł
Brutto
Produkt dostępny w magazynie

  • Gwarancja jakości. Tylko markowe produkty gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Obowiązkowo udzielamy gwarancji na każdy zakupiony przez Ciebie produkt w naszym sklepie. Więcej informacji w opisie produktu

  • Gwarancja zwrotu. Każdy zamówiony produkt w naszym sklepie możesz zwrócić lub wymienić na inny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki od kuriera.

Drążek Rozporowy One Fitness - do futryn 62-100 cm 5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

Drążek rozporowy do podciągania - bez wiercenia!

Drążek do podciągania Fitness One to doskonała propozycja dla każdego, kto chce ćwiczyć mięśnie pleców w domu! Model tego drążka cechuje się silną i stabilną konstrukcją. Wykonany jest z wysokogatunkowej stali, pokryty chromową powłoką, która zwiększa odporność na zużycie się drążka a także nadaje mu estetycznego połysku, co powoduje również doskonały wygląd. Posiada także dwie miękkie podkładki, co oznacza, że dłonie trenującego są mniej narażone na odciski!

Jak zamontować drążek do futryny?  

Montaż drążka rozporowego jest dosyć prosty. W pierwszej kolejności drążek należy przyłożyć do futryny w najwyższym możliwym miejscu. Rozpiętość drążka wynosi od 62 do 100 cm, więc będzie pasował do zdecydowanej większości domowych futryn. Drążek posiada gwintowane wsporniki, dzięki czemu można rozszerzać go pomocą wkrętów, które znajdują się po jednej lub drugiej stronie. Drążek należy poszerzyć aż do oporu a następnie upewnić się, że silnie przylega do futryny.

Najważniejszy dla użytkownika jest fakt, ze drążek nie posiada żadnych śrub do mocowania, dlatego niepotrzebne jest wiercenie w futrynie!

Jak ćwiczyć na drążku rozporowym?

Podciąganie na drążku zamontowanym w futrynie nie różni się wiele od ćwiczeń na klasycznych drążkach na siłowni. Można oczywiście regulować zakres rozpiętości chwytu(stosować szeroki lub wąski chwyt), dzięki temu poprzez podciąganie można rozwiać wiele partii mięśni pleców. Drążek rozporowy daje również możliwość ćwiczeń mięśni brzucha poprzez zwis i przyciąganie kolan do klatki piersiowej.

One Fitness
DB10
Nowy produkt

box-shadow: 0 0 10rem rgb(50 50 51 / 40%)