Drążek Do Ćwiczeń Ścienny 150 kg | Sportemo
search

Drążek Do Ćwiczeń Ścienny - 150 kg - K-Sport

45,61 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

  • Gwarancja jakości. Tylko markowe produkty gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Obowiązkowo udzielamy gwarancji na każdy zakupiony przez Ciebie produkt w naszym sklepie. Więcej informacji w opisie produktu

  • Gwarancja zwrotu. Każdy zamówiony produkt w naszym sklepie możesz zwrócić lub wymienić na inny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki od kuriera.

Drążek Do Ćwiczeń Ścienny - 150 kg - K-Sport 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Drążek do podciągania montowany do ściany podobnie zresztą jak drążek do podciągania z uchwytem na worek to uniwersalne elementy wyposażenia każdej, zarówno domowej jak i bardziej profesjonalnej siłowni. Choć nie zajmują zbyt wiele miejsca, to pozwalają na wykonywanie najróżniejszych ćwiczeń na różne partie ciała. 

Stacjonarny drążek do podciągania montowany na ścianie - parametry techniczne 

Drążek do podciągania montowany do ściany jest sprzętem nie tylko praktycznym w zastosowaniu, ale również i bardzo solidnym - jego wytrzymałość sięga aż 150 kg.

Ten typ drążka przeznaczonego do ćwiczeń montowany jest przy zastosowaniu 6 kołków rozporowych,  a na jego powierzchni znajdują się 3 pary uchwytów przeznaczone do wykonywania różnorodnych ćwiczeń.

Ścienny drążek do ćwiczeń K-Sport wykonany został z najlepszej gatunkowo polskiej stali, dzięki czemu jest solidny i niezwykle wytrzymały. Ponadto zastosowano tu malowanie proszkowe co sprawia, że drążek nie traci na swoim estetycznym wyglądzie nawet gdy jest intensywnie eksploatowany.

Dla bezpieczeństwa ćwiczącego drążek wyposażony został w antypoślizgowe uchwyty.  W przypadku ściennego drążka warto znać jeszcze następujące parametry techniczne:

  • regulacja wysunięcia w tym przypadku mieści się w zakresie 20 mm, 
  • drążek posiada następujące wymiary 1100x680-880x250 mm. 

Duże możliwości zastosowania

Ścienny drążek do ćwiczeń K-Sport jest uniwersalnym urządzeniem doskonale sprawdzającym się zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnych siłowniach.

Dzięki dużej możliwości regulacji wysunięcia drążka przy jego zastosowaniu można prowadzić bardzo zróżnicowany trening, obejmujący przede wszystkim ćwiczenia klatki piersiowej, mięśni grzbietu czy ramion, nóg oraz brzucha.

K-Sport
KSH035

box-shadow: 0 0 10rem rgb(50 50 51 / 40%)