Rękawice Bokserskie do sparingu Bushido | Sportemo
Rękawice Bokserskie do sparingu Bushido
search
  • Rękawice Bokserskie do sparingu Bushido
  • Rękawice Bokserskie do sparingu Bushido 8 oz 10 oz 12 oz

Bokserskie Rękawice do sparingu Bushido

Wysyłka natychmiast
79,00 zł
Brutto
Produkt dostępny w magazynie

  • Gwarancja jakości. Tylko markowe produkty gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Obowiązkowo udzielamy gwarancji na każdy zakupiony przez Ciebie produkt w naszym sklepie. Więcej informacji w opisie produktu

  • Gwarancja zwrotu. Każdy zamówiony produkt w naszym sklepie możesz zwrócić lub wymienić na inny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki od kuriera.

Bokserskie Rękawice do sparingu Bushido 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Rękawice Bokserskie do sparingu Bushido to produkt najwyższej jakości, wykonany bardzo starannie przy wykorzystaniu możliwości, jakie daje współczesne technologia. Dzięki temu są nie tylko bardzo wytrzymałe i komfortowe, ale również zapewniają wysoką ochronę przed ewentualnymi urazami. 

Wytrzymałość i niezawodność 

Rękawice do boksu przeznaczone do walk sparingowych wykonane zostały ze specjalnej wzmocnionej syntetycznej skóry. Dodatkowo wewnątrz rękawice zostały obszyte specjalną tkaniną, co tylko zwiększa ich wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia.

Ponadto zadbano o to, by rękawice do sparingu Bushido zostały dobrze wyprofilowane, co ma na celu przede wszystkim możliwość prawidłowego zaciśnięcia pięści w czasie wyprowadzania uderzenia. Rękawice dostępne są w następujących rozmiarach: 8 Oz, 10 Oz oraz 12 Oz. 

Najwyższa jakość

Podobnie jak rękawice do kickboxingu, tak i rękawice bokserskie do sparingu spełniają założenia surowej normy PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest fakt, że zanim trafiły one do użytku musiały przejść szereg testów sprawdzających ich jakość oraz bezpieczeństwo w czasie prowadzenia walki. 

Zabezpieczenie kciuka 

W sportach walki niezwykle istotne jest bezpieczeństwo. Dlatego też rękawice bokserskie Bushido posiadają kciuk przymocowany do rękawicy za pomocą taśmy. To doskonałe rozwiązanie chroniące kciuka przed wybiciem w czasie wyprowadzania silnych uderzeń.

Ponadto rękawice posiadają szeroki i niezwykle mocny rzep, co jest kolejnym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo użytkowania rękawic w czasie sparingów bokserskich.Rękawice bokserskie Bushido cieszą się zaufaniem nie tylko trenerów, ale również i samych zawodników, którzy mogą walczyć bez większych obaw o wystąpienie kontuzji.

Bushido
ARB-40714

Specyficzne kody

EAN13
5902539011005
Nowy produkt

box-shadow: 0 0 10rem rgb(50 50 51 / 40%)